všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Ikariam online hra

Ikariam je online strategická hra vhodná pre deti i dospelých.

V hre Ikariam sa dostanete do starovekého antického sveta, v ktorom je Vašou úlohou zabezpečiť prosperitu a rast svojho vlastného ostrova. K tomu je potreba využiť strategické myslenie, obchodného ducha a diplomatické zručnosti.

Na začiatku hry budete disponovať len malým kúskom úrodnej pôdy, ktorý sa však pod Vašimi rukami môže zanedlho stať prosperujúcim mestom. V hre sa nachádza päť základných surovín - stavebný materiál, víno, mramor, kryštalické sklo a síra. Tieto suroviny sú nevyhnuté pre rozširovanie a budovanie Vašeho mesta.

Veľmi dôležité sú však i budovy, a to najmä Akadémia, kasáreň a obchodný prístav. Vďaka kasárni budete môcť cvičiť vojakov, ktorých sú potrebný na obranu Vašeho mesta i na prípadnú expanziu. Vďaka Akadémií zas získate nové znalosti a objavy, ktoré  Vám nepochybne prídu vhod. Obchodný prístav je zas dôležitý pre obchodovanie so surovinami s ostatnými hráčmi.

Vo Vašej neľahkej úlohe - vybudovať antické mesto, Vám pomáhajú i štyria radcovia. Pokiaľ má jeden z Vašich radcov pre Vás správu, jeho obraz sa rozsvieti a vy si túto správu môžete prečítať.

V hre Ikariam je okrem obchodu a budovania mesta dôležité i členstvo v alianciách. Vaše členstvo v aliancii Vám zabezpečí silu a ochranu, bez ktorej sa nezaobídete. Aliancie vytvárate s ostatnými hráčmi.

Webová RPG hra Ikariam je bezplatná, takže Vám nič nebráni v tom stať sa vládcom antického sveta.

Komentáre sú uzavreté.