všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Kódy na Minecraft

Minecraft je počítačová hra, ktorej plná verzia bola spustená 18. novembra 2011. V súčastnosti má hra viac ako 16 miliónov registrovaných užívateľov po celom svete.

Plná verzia tejto hry je spoplatnená a to sumou 19,95 €. K dispozícií sú však i darčekové kódy za rovnakú cenu. Hru a darčekové kódy je možno zakúpiť na oficiálnej stránke minecraft.net v záložke store. Pre nákup však musíte byť zaregistrovaný užívateľ.

Registráciu môžete vykonať priamo v záložke  ”store”, kde stačí kliknúť na “register” a následne vložiť svoje meno alebo prezývku, heslo a emailovú adresu. Potvrdenie registrácie Vám dôjde do niekoľkých sekúnd na Vami zadaný e-mail. Potom už sa stačí len prihlásiť a vybrať možnosť “buy a gift code”. Platiť sa dá však len cez PayPal, MasterCard alebo Visa Electron, takže pokiaľ nemáte žiadnu z uvedených platobných kariet, budete si musieť založiť konto i na PayPal, poprípade požiadať niekoho kto PayPal má.

Na internete nájdete i niekoľko stránok, na ktorých ľudia ponúkajú kódy zdarma, zväčša sa však jedná o podvod.

Pokiaľ za hru nechcete platiť, je možnosť stiahnuť si bezplatne niektorú z nižších verzii Minecraft. Pomerne dobre dostupná je verzia Beta 1.8. poprípade 1.8.1. .Tieto verzie však neponúkajú toľko možností, ako plná verzia hry.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Minecraft download a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.