všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Malá Itálie recenzia hry

Malá Itálie je online hra, v ktorej sa môžete stať obávaným mafiánom drsného podsvetia. Kým však budete skutočne úspešný, čaká Vás mnoho driny. Svoju pozíciu si budujete vykrádaním bankomatov, prípravou organizovaných zločinov, výrobou drôg alebo zamestnávaním prostitútiek.

Pre svoju kariéru mafiána však budete potrebovať dostatok peňazí, skúseností a sily.

Peniaze môžete ľahko získať najmä v kasíne, kde je na výber množstvo hier, od blackjacku, pokeru a rulety, cez koleso šťastia, sádzky na futbal a koňské dostihy až po lotériu či stieracie losy.

Budete musieť i plniť rôzne misie, ktoré Vám okrem peňazí zaručia i mnoho skúseností. S postupom času budete získavať viac skúseností a peňazí za splnenú misiu. Podobná je i práca pre mafiu. Za tú však získate ešte viac peňazí. Avšak pozor!!! Nikoho nesmiete napadnúť.

Svoju silu môžete zvyšovať niekoľkými aktivitami, ako športovaním, posilňovaním či streľbou.

Ako mafián máte samozrejme možnosť i páchať organizovaný zločin. K tomu však potrebujete ďalších dvoch hráčov, pričom jeden bude vodič, druhý veliteľ a tretí expert na zbrane. Pri tom platí pravidlo, že čím viac peňazí do toho dáte, tým máte väčšiu šancu na úspech, čo znamená i viac peňazí.

Hra ponúka i možnosť založiť mafiánsku rodinu. Spojte sa s ostatnými hráčmi a zvýšte svoje sily pri páchaní veľkých zločinov.

Hra Malá Itálie je bezplatní a zahrať si ju môžete na stránke http://www.malaitalie.cz/ .

Komentáre sú uzavreté.