všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Minecraft ako nájsť diamaty

V hre Minecraft sa nachádza množstvo surovín, ktoré môžete pri vytváraní (crafting) nových vecí využiť. Niektoré z týchto surovín sú ľahko dostupné, ako napríklad drevo, kameň či uhlie. Sú však i suroviny, ktorá sa hľadajú obtiažne, ako zlato či diamanty.

Diamanty, rovnako ako zlato či uhlie sa nachádzajú ukryté v blokoch, ktoré je treba vyťažiť aby ste z nich danú surovinu získali. Diamanty sú však najvzácnejšou surovinou v hre, preto sa nevyskytujú tak často a taktiež je treba kopať do väčšej hĺbky, aby ste ich našli. Ideálne je si v dostatočnej hĺbke (aspoň pod úrovňou 18) vykopať množstvo chodieb a skrátka hľadať.

Ďalším spôsobom, ako diamanty nájsť je použiť nejaký cheat. Vhodné je napríklad X-ray, ktoré Vám umožní vidieť skrz zem a rýchlo nájsť potrebné suroviny. Tento “update” je možné stiahnuť na internete a pridať do hry.

Pokiaľ diamanty nájdete môžete ich využiť na množstvo vecí. Vyrobiť z nich môžete napríklad nástroje (krompáč, lopatu, sekeru), ktoré Vám vydržia omnoho dlhšie než drevené či kamenné. Taktiež kopanie a ťaženie surovín Vám s nimi pôjde omnoho rýchlejšie. Dobré je taktiež si z diamantov vyrobiť si diamantový meč, ktorý je najsilnejšou zbraňou v hre. Pokiaľ budete mať diamantov dostatok je možné si z nich vyrobiť i brnenie (helmu, tuniku, nohavice a topánky).

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Minecraft - Ako na to? a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.