všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Minecraft ako vyrobiť veci

Výroba vecí ( v angličtine crafting) je jednou zo základných činností v hre. Vhodným spájaním a kombinovaní rôznych vecí a surovín môžete v hre vyrábať nástroje, dopravné prostriedky, stavebné kocky a mnoho ďalších vecí.

Na začiatku hry nemáte k dispozícií žiadne veci a Váš inventár je úplne prázdny (inventár vyvoláte stlačením klávesy E). Základnou a hneď od začiatku dostupnou surovinou je drevo. Preto nazbierajte zo začiatku drevo aspoň z dvoch stromov. Keď máte dostatok dreva, je dobré si vyrobiť tzv. crafting table, vďaka ktorému je možné vyrábať veci. Crafting table vyrobíte umiestnením štyroch drevených dosiek(wooden planks) do štyroch vrchných políčok v inventáry. Štyri drevené dosky získate z jedného kusu dreva umiestneného do jedného zo spomínaných štyroch políčok.

Ak sa Vám už podarilo zostrojiť Crafting table môžete sa pustiť do výroby ďalších nástrojov a vecí. Budete potrebovať predovšetkým náradie, ako krompáč, lopatu a sekeru. Náradie vyrobíte kliknutím pravým tlačítkom na Crafting table, kde sa Vám ukáže 9 políčok. Pokiaľ napríklad umiestnite do horných troch políčok drevené dosky (wooden planks) a pod ne dáte dve drevené palice (sticks, zostrojíte krompáč. S pomocou takto vyrobeného náradia je možné pustiť sa do ťažby ďalších surovín, ako je kameň, uhlie a piesok. Pokiaľ ste vyťažili i dostatok kameňa je dobré vyrobiť si kamenné náradie, s ktorým sa pracuje rýchlejšie a dlhšie vydrží.

Podrobné návody, ako zostrojiť základné náradie, ale i mnoho ďalších vecí, môžete nájsť napríklad na stránke www.minecraftwiki.net alebo na webe stiahnut.sk v článku Návod na craftovanie v Minecraftu.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Minecraft crafting a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.