všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Minecraft Beta 1.8.1

Minecraft Beta 1.8.1 je jedna zo skušobných verzií obľúbenej hry Minecraft. Táto verzia je však veľmi dobre hrateľná a je možné si ju stiahnuť do počítača.. V súčastnosti je však k dispozícií i plná verzia hry, ktorá bola spustená 18.11.2011.

Hra Minecraft patrí medzi sandboxové hry a je napísaná v jazyku Java. Hra ponúka tri herné módy, ktorými sú Survival, Creative a Hardcore.

Zrejme najobľúbenejší je mód Survival, v ktorom (ako už názov napovedá) je hlavnou úlohou hráča prežiť noc. Hráč sa v tomto móde musí starať najmä o stavbu obydlia, ktoré ho ochráni pred príšerami a to tak, že zbiera rôzne suroviny a z nich vytvára nové veci a taktiež svoj úkryt. Hráč má v tomto móde určitý počet životov a taktiež musí dbať na ukazovateľ hladu.

Mód Creative vyniká najmä svojími neobmedzenými možnosťami, ktoré hráčovi poskytuje. Hráč je nesmrteľný a má k dispozícií všetky potrebné suroviny a predmety, takže si môže vytvárať, čo len chce. Ten mód bol prvýkrát uverejnený práve vo verzií Minecraft Beta 1.8.

Hardcore patrí nepochybne medzi najťažšie módy v hre a je určený primárne skúseným hráčom. V tomto móde má hráč len jeden život a keď zomrie, musí začať hrať úplne od začiatku. I keď je tento mód veľmi náročný, pokročilému hráčovi určite prinesie do hry niečo nové.

Ako už bolo spomenuté v móde Survival, v hre sa nachádzajú i rôzne príšery. Tie sa primárne delia na pasívne (sliepka, ovca, krava, hríbová krava, prasa, chobotnica a dedinčan), neutrálne (Enderman, vlk, Zobie Pigman a snehuliak) a agresívne ( Creeper, kostlivec, duch, slime, pavúk, jazdec, zombie, silverfish, magma cube, blaze a drak).

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Minecraft download a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.