všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Minecraft demo

Minecraft je jednou z najhranejších hier napísaných v jazyku Java v poslednom čase. Oficiálna verzia Minecraft vyšla na konci roku 2011, avšak hrať ju bolo možné i skôr a to v skušobných verziách. Tento krok možno označiť za veľmi dobrý obchodný ťah, kedže len pár dní po vydaní plnej verzie mala hra vyše 16 miliónov registrovaných užívateľov. Plná verzia hry v súčastnosti stojí necelých 20 euro.

Minecraft má v podstate jediný cieľ, a to prežiť. S postupom času však pochopíte, že hra sa netočí len okolo prežitia, ale Vašou úlohou bude i stavba obydlia, ťažba surovín, pestovanie rastlín, chovanie dobytka a bojovanie s príšerami. Zo začiatku však bude Vašou prvoradou úlohou skutočne prežitie. Hra je totiž rozdelená do dvoch módov deň a noc. Počas dňa máte čas robiť to, čo potrebujete, avšak počas noci sa objavia príšery, ktoré Vás budú chcieť zničiť. V noci je preto najlepšie držať sa v obydlí, pokiaľ však máte odvahu a dobrú zbraň môžete sa vydať i von.

Hru Minecraft si môžete stiahnuť v niektorej zo skušobných verzií, alebo si môžete stiahnuť demoverziu. Skušobné verzie majú výhodu v tom, že v podstate nie sú nijak limitované, i keď sa v nich môžu nachádzať určité nedostatky oproti plnej verzii. Demoverzia má “vychytané všetky muchy” avšak je limitovaná časom, po ktorý môžete hru hrať. Demoverziu je možné hrať 90 minút.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Minecraft download a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.