všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Shakes and Fidget podzemia

Shakes and Fidget je flashová hra, ktorá sa hraje v internetovom prehliadači. Hra je založená podľa rovnomenného svetoznámeho komiksu.

V hre si na začiatku vytvoríte postavu, ktorou budete objavovať úžasný fantasy svet. Môžete byť kúzelník, bojovník alebo lovec. Hrať môžete za ľudí, trpaslíkov, elfov, gnómov, skirtov, temných elfov, démonov alebo orkov.

Potom, čo si vyberiete postavu vstúpite do zjednodušeného mestečka, v ktorom sa nachádza hospoda, aréna, strážnica, obchod so zbraňami, čaroobchod a stajne.

V hospode nájdete vždy niekoľko postáv, ktoré Vám budu zadávať úlohy. Za splnenie úloh (porazenie rôznych príšer) získavate peniaze a skúsenosti, ktoré Vám postupne zvyšujú úroveň postavy.

V aréne máte možnosť bojovať s ostatnými hráčmi a tým získavať peniaze.

Za prácu v strážnici získavate taktiež peniaze. Čím vyššiu úroveň máte, tým viac peňazí získate.

V obchode so zbraňami nakupujete nové vybavenie a zbrane, vďaka čomu sa stávate silnejší a odolnejší v boji.

Čaroobchod slúži na nákup šperkov a lektvarov, ktoré Vám zlepšujú Vaše vlastnosti.

V stajni si môžete prenajať zvieratá, vďaka ktorým splníte jednotlivé úlohy rýchlejšie, čo znamená, že ich stihnete splniť viac.

V menu hry je i možnosť podzemie. V podzemí sa bojuje so silnými príšerami, ktoré keď porazíte získavate body a skúsenosti. K vstupu do podzemia však potrebujete kľúče, ktoré môžete získať pri úlohách (v hospode). Prvý kľúč získate po desiatej úrovni, druhý po dvadsiatej atď. Niektoré kľúče je možno kúpiť i v čaroobchode.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Strategické online hry a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.