všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Wewaii hra recenzia

Hra Wewaii patrí medzi obľúbené internetové hry. Unikátna je však najmä svojim námetom, ktorým je budovanie vlastného prázdninového hotela. Že sa jedná o ľahkú úlohu? Ani náhodou.

Hra ponúka nespočetne veľa možností, akými si svoje letovisko môžete zariadiť. Okrem budovania hotela, máte na starosti i umiestňovanie lehátiek , bazénov, baru a podobne. Skrátka tak, aby to bolo presne podľa Vašich predstáv.

Vašou úlohou ako hotelového managera je predovšetkým postarať sa o spokojnosť dovolenkárov. Ale pozor!!! Každý návštevník má iné požiadavky. Niekto hľadá poriadnu párty, niekto zas trochu oddychu.

Turisti na základe svojho pobytu budú Váš hotel hodnotiť- od ceny, až po kvalitu služieb. To v praxi znamená, čim spokojnejší turisti, tým lepšie hodnotenie a tým viac peňazí.

V hre Wewaii môžete navštíviť i svojich priateľov a ostatných hráčov. Chcete ich potešiť pohľadnicou, poslať im darček, alebo ohodnotiť ich letovisko? Žiadny problém!

Navyše ak ste v hraní hry úspešný, získavate body skúseností a tým zvyšujete svoju úroveň. S vyššou úrovňou prichádza i možnosť stavať nové budovy a rozširovať svoje letovisko. Vďaka tomu vytvoríte miesto pre ďalších turistov, čím opäť zvýšite svoje zisky.

Hra Wewaii je úplne zadarmo a zahrať si ju môžete na stránke www.wewaii.cz či www.wewaii.eu.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Budovateľské online hry a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.