všetko o hre Minecraft

Ahoj, hledáme grafika, který by byl schopný vytvořit grafiku pro hru podobnou minecraftu. Jedná se o tvorbu 2D grafiky bloků. Jedná se o placenou práci a je potřeba mít už zkušenost s tvorbou podobné grafiky.

Piš na email jobs@aldagames.com

Zoo Mumba hra

Zoo Mumba je online hra určená predovšetkým pre deti, v ktorej je Vašou úlohou starať sa budovať vlastnú zoologickú záhradu.

Hru môžete začať hrať prakticky ihneď po rýchlej registrácií.  V prvom kroku je dobré navštíviť obchod, kde si môžete kúpiť rôzne zvieracie výbehy, ktoré sa umiestňujú na hracie pole. Do zakúpeného výbehu je následne potreba kúpiť zvieratko. Dostupné zvieratká sa zobrazia po kliknutí na výbeh. Kúpiť sa dá samička i samček. Pokiaľ je vo výbehu pár, onedlho sa narodia mladé.

Dôležité je sa o zvieratá pravidelne starať, hrať sa a maznať sa s nimi, aby boli spokojné a šťastné. Taktiež nezabudnite v obchode kúpiť krmivo, nech zvieratká nemajú hlad.

Od druhého levelu je možné v obchode nakupovať i budovy a stánky, vďaka čomu bude mať Vaša zoo ešte viac návštevníkov. Nevyhnutné je všetky výbehy, budovy a atrakcie pospájať cestičkami. Len tak môžu návštevníci všetky atrakcie obdivovať.

Pri väčšom množstve zákazníkov sa na zemi začnú objavovať odpadky. Tie je nutné pravidelne zbierať, aby návštevníci boli spokojní Peniaze za vstup do Vašej zoo od návštevníkov získate kliknutím na hlavnú budovu. Počet spokojných návštevníkov Vám bude ukazovať zoometer.

Hru Zoo Mumba si môžete zahrať bezplatne na stránke http://cs.zoomumba.bigpoint.com/ .

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Budovateľské online hry a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.